Search in Vlaams Parlement

Over Yasmine Kherbache

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (26 mei 2019 - 9 december 2019)

Grondwettelijk Hof

  • Rechter van het Grondwettelijk Hof (situatie op 10 december 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (17 juni 2014 - 25 mei 2019)

Geboren

Deurne op
Scroll to top