Search in Vlaams Parlement

Over Yamila Idrissi

Politieke carrière

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (14 november 2003 - 12 juni 2004)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • Sp·a (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Sp·a (19 november 2003 - 12 juni 2004)

Geboren

Beni Sidel (Marokko) op
Scroll to top