Search in Vlaams Parlement

Over Wouter Vanbesien

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (3 juli 2014 - 16 maart 2015)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Groen (17 juni 2014 - 25 mei 2019)

Geboren

Bonheiden op
Scroll to top