Search in Vlaams Parlement

Over Wivina Demeester-De Meyer

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 1 juli 2004)

Minister

  • Vlaams minister van Financiën, Begroting en Gezondheidsbeleid (20 juni 1995 - 12 juli 1999)
  • Vlaams minister van Financiën en Begroting, Gezondheidsinstellingen, Welzijn en Gezin (20 oktober 1992 - 19 juni 1995)
  • Gemeenschapsminister van Financiën en Begroting, Gezondheidsinstellingen, Welzijn en Gezin (30 januari 1992 - 19 oktober 1992)
  • Gemeenschapsminister van Financiën en Begroting, Binnenlandse Aangelegenheden, Welzijn en Gezin (21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Minister van Begroting en Wetenschapsbeleid (29 september 1991 - 20 januari 1992)
  • Staatssecretaris voor Financiën (18 september 1988 - 28 september 1991)
  • Staatssecretaris voor Volksgezondheid en Gehandicaptenbeleid (21 oktober 1987 - 8 mei 1988)
  • Staatssecretaris voor Volksgezondheid en Gehandicaptenbeleid (28 november 1985 - 20 oktober 1987)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (1 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (29 september 2001 - 1 oktober 2001)
  • CVP (6 juli 1999 - 28 september 2001)
  • CVP (13 juni 1995 - 19 juni 1995)
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Aalst op
Scroll to top