Search in Vlaams Parlement

Over Wim Jorissen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (8 november 1981 - 9 juni 1982)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (3 juni 1965 - 30 maart 1968)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (22 december 1981 - 9 juni 1982)
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Tongeren op

Overleden

Scroll to top