Search in Vlaams Parlement

Over Wim Geldolf

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 13 oktober 1985)
  • Geco√∂pteerd senator (15 februari 1983 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 9 oktober 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (31 maart 1968 - 6 november 1971)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • BSP (12 mei 1977 - 9 oktober 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Antwerpen op

Overleden

Scroll to top