Search in Vlaams Parlement

Over Willy Vernimmen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 28 juni 1989)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (17 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (7 januari 1969 - 6 november 1971)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (24 juli 1984 - 24 juli 1989)
  • Europees Parlementslid (17 juli 1979 - 23 juli 1984)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Melle op

Overleden

Scroll to top