Search in Vlaams Parlement

Over Willy Van Renterghem

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (17 december 1978 - 7 november 1981)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)

Geboren

Aalst op
Scroll to top