Search in Vlaams Parlement

Over Willy Taelman

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (17 december 1978 - 7 november 1981)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)

Geboren

Bouwel (Grobbendonk) op

Overleden

Scroll to top