Search in Vlaams Parlement

Over Willy Kuijpers

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gecoöpteerd senator (23 december 1991 - 20 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (31 juli 1989 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (8 november 1981 - 23 juli 1984)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (7 november 1971 - 9 maart 1974)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (24 juli 1984 - 24 juli 1989)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (13 juni 1995 - 1 maart 1997)
  • VU (17 oktober 1989 - 23 november 1991)
  • VU (22 december 1981 - 23 juli 1984)
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Leuven op

Overleden

Scroll to top