Search in Vlaams Parlement

Over Willy Goossens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Onafhankelijke (1 maart 1994 - 20 mei 1995)
  • Rossem (7 januari 1992 - 28 februari 1994)

Geboren

Wilrijk (Antwerpen) op

Overleden

Scroll to top