Search in Vlaams Parlement

Over Willy Desaeyere

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (17 april 1977 - 16 december 1978)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Antwerpen op

Overleden

Scroll to top