Search in Vlaams Parlement

Over Willy Declerck

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (24 november 1991 - 11 juni 1992)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (23 december 1987 - 23 november 1991)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (7 januari 1992 - 11 juni 1992)

Geboren

Westende (Middelkerke) op

Overleden

Scroll to top