Search in Vlaams Parlement

Over Willy Cortois

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (31 juli 1984 - 12 oktober 1985)
  • Ereondervoorzitter van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 19 juli 2007)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)

Geboren

Vilvoorde op

Overleden

Scroll to top