Search in Vlaams Parlement

Over Willem Verreycken

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 31 augustus 2007)
  • Rechtstreeks verkozen senator (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • Rechtstreeks verkozen senator (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Rechtstreeks verkozen senator (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (29 juni 1989 - 23 november 1991)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VB (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • VB (17 oktober 1989 - 23 november 1991)

Geboren

Antwerpen op
Scroll to top