Search in Vlaams Parlement

Over Willem Content

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 24 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (10 maart 1974 - 16 april 1977)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Blankenberge op

Overleden

Scroll to top