Search in Vlaams Parlement

Over Wilfried Van Durme

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (13 oktober 1985 - 12 december 1987)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • AGALEV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • AGALEV (3 december 1985 - 12 december 1987)

Geboren

Petegem (Deinze) op

Overleden

Scroll to top