Search in Vlaams Parlement

Over Wilfried Martens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (24 november 1991 - 18 juli 1994)
  • Volksvertegenwoordiger arrrondissement Gent-Eeklo (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrrondissement Gent-Eeklo (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrrondissement Gent-Eeklo (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrrondissement Gent-Eeklo (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrrondissement Gent-Eeklo (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrrondissement Gent-Eeklo (10 maart 1974 - 16 april 1977)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (19 juli 1994 - 19 juli 1999)

Minister

  • Eerste minister tevens belast met Begroting en Wetenschapsbeleid (21 januari 1992 - 6 maart 1992)
  • Eerste minister (17 december 1981 - 20 januari 1992)
  • Eerste minister (3 april 1979 - 5 april 1981)
  • Minister van staat (situatie op 7 maart 1992)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 januari 1992 - 18 juli 1994)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Sleidinge (Evergem) op

Overleden

Scroll to top