Search in Vlaams Parlement

Over Ward Beysen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (20 juli 1999 - 19 juli 2004)
  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (27 januari 1986 - 23 maart 1988)

Minister

  • Gemeenschapsminister van Binnenlandse Aangelegenheden en Ruimtelijke Ordening (3 februari 1988 - 17 oktober 1988)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (6 juli 1999 - 19 juli 1999)
  • VLD (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Geboren

Mortsel op

Overleden

Scroll to top