Search in Vlaams Parlement

Over Walter Vandenbossche

Politieke carrière

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (14 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (18 juni 1989 - 20 mei 1995)
  • Ere-eerste ondervoorzitter van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (situatie op 25 juni 2014)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (1 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (29 september 2001 - 1 oktober 2001)
  • CVP (14 juli 1999 - 28 september 2001)
  • CVP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Anderlecht (Brussel) op
Scroll to top