Search in Vlaams Parlement

Over Walter V. Peeters

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (19 december 1979 - 7 november 1981)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (15 januari 1980 - 7 november 1981)

Geboren

Buggenhout op
Scroll to top