Search in Vlaams Parlement

Over Vincent Van Peteghem

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (10 november 2016 - 25 mei 2019)

Minister

  • Vice-eerste minister en minister van Financiën (situatie op 1 oktober 2020)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (18 juni 2019 - 1 oktober 2020)

Geboren

Gent op
Scroll to top