Search in Vlaams Parlement

Over Victor Vanderheyden

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 december 1978 - 7 november 1981)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Onafhankelijke (17 oktober 1990 - 23 november 1991)
  • SP (2 februari 1988 - 16 oktober 1990)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)

Geboren

Halle op

Overleden

Scroll to top