Search in Vlaams Parlement

Over Victor Peuskens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (31 januari 1984 - 12 oktober 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (6 februari 1984 - 12 oktober 1985)

Geboren

Bocholt op
Scroll to top