Search in Vlaams Parlement

Over Victor Anciaux

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 13 januari 1998)

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (21 mei 1995 - 21 november 1997)
  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (18 juni 1989 - 20 mei 1995)

Minister

  • Brussels staatssecretaris (23 juni 1995 - 20 november 1997)
  • Brussels staatssecretaris (12 juli 1989 - 22 juni 1995)
  • Staatssecretaris voor Nederlandse Cultuur en staatssecretaris voor Sociale Zaken (20 oktober 1978 - 2 april 1979)
  • Staatssecretaris voor Nederlandse Cultuur en staatssecretaris voor Sociale Zaken (3 juni 1977 - 19 oktober 1978)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Boechout op
Scroll to top