Search in Vlaams Parlement

Over Vera Dua

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 18 juni 2009)
  • Gemeenschapssenator (5 juli 2007 - 30 juni 2009)
  • Gemeenschapssenator (15 juni 1995 - 12 juli 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (24 november 1991 - 20 mei 1995)

Minister

  • Vlaams minister van Leefmilieu en Landbouw (13 juli 1999 - 23 mei 2003)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Groen! (6 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • Groen! (17 november 2003 - 12 juni 2004)
  • AGALEV (24 mei 2003 - 16 november 2003)
  • AGALEV (6 juli 1999 - 12 juli 1999)
  • AGALEV (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • AGALEV (7 januari 1992 - 20 mei 1995)

Geboren

Gent op
Scroll to top