Search in Vlaams Parlement

Over Veli Yüksel

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (30 juni 2009 - 24 mei 2014)

Geboren

Emirdag (Turkije) op
Scroll to top