Search in Vlaams Parlement

Over Veerle Heeren

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 25 september 2019)

Minister

  • Vlaams minister van Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (6 januari 2009 - 12 juli 2009)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • CD&V (6 juli 2004 - 5 januari 2009)
  • CD&V (1 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (29 september 2001 - 1 oktober 2001)
  • CVP (6 juli 1999 - 28 september 2001)
  • CVP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Hasselt op
Scroll to top