Search in Vlaams Parlement

Over Valerie Taeldeman

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (22 februari 2019 - 23 mei 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • CD&V (13 juli 2009 - 24 mei 2014)

Geboren

Eeklo op
Scroll to top