Search in Vlaams Parlement

Over Ulla Werbrouck

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (10 juni 2007 - 29 juni 2009)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • LDD (24 januari 2011 - 24 mei 2014)
  • Lijst Dedecker (30 juni 2009 - 23 januari 2011)

Geboren

Izegem op
Scroll to top