Search in Vlaams Parlement

Over Tuur Van Wallendael

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gemeenschapssenator (21 januari 1999 - 6 juli 1999)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (6 juli 1999 - 9 januari 2001)
  • SP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Borgerhout (Antwerpen) op

Overleden

Scroll to top