Search in Vlaams Parlement

Over Trees Merckx-Van Goey

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 23 juni 2011)

Grondwettelijk Hof

  • Rechter van het Grondwettelijk Hof (13 december 2007 - 17 juni 2021)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (6 juli 2004 - 12 december 2007)
  • CD&V (1 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (29 september 2001 - 1 oktober 2001)
  • CVP (6 juli 1999 - 28 september 2001)
  • CVP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)

Geboren

Antwerpen op
Scroll to top