Search in Vlaams Parlement

Over Tony Van Parys

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Erevoorzitter van het College van Quaestoren van de Senaat (situatie op 28 september 2010)
  • Rechtstreeks verkozen senator (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (21 mei 1995 - 23 april 1998)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (13 oktober 1985 - 12 december 1987)

Minister

  • Minister van Justitie (24 april 1998 - 11 juli 1999)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)

Geboren

Gent op
Scroll to top