Search in Vlaams Parlement

Over Sven Gatz

Politieke carrière

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (26 mei 2019 - 17 juli 2019)
  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (23 juni 1995 - 12 juni 1999)

Minister

  • Brussels minister van Financiën, Begroting, Openbaar Ambt, de Promotie van Meertaligheid en het Imago van Brussel (situatie op 18 juli 2019)
  • Vlaams minister van Brusselse Aangelegenheden (18 juli 2019 - 1 oktober 2019)
  • Viceminister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Cultuur, Media, Jeugd en Brussel (1 januari 2019 - 17 juli 2019)
  • Vlaams minister van Cultuur, Media, Jeugd en Brussel (25 juli 2014 - 31 december 2018)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (30 juni 2009 - 1 juli 2011)
  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (5 juli 2007 - 5 juli 2007)
  • VLD-Vivant (6 juli 2004 - 4 juli 2007)
  • VLD (2 maart 2004 - 12 juni 2004)
  • Onafhankelijke (2 juli 2002 - 1 maart 2004)
  • VU&ID (14 juli 1999 - 1 juli 2002)

Geboren

Sint-Agatha-Berchem (Brussel) op
Scroll to top