Search in Vlaams Parlement

Over Steven Vanackere

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gecoöpteerd senator (10 juli 2014 - 2 januari 2019)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (5 maart 2013 - 24 mei 2014)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (13 juni 2010 - 4 december 2011)

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (7 juni 2009 - 16 juli 2009)

Minister

  • Vice-eerste minister en minister van Financiën en Duurzame Ontwikkeling, belast met Ambtenarenzaken (5 december 2011 - 4 maart 2013)
  • Vice-eerste minister en minister van Buitenlandse Zaken en Institutionele Hervormingen (25 november 2009 - 4 december 2011)
  • Vice-eerste minister en minister van Ambtenarenzaken, Overheidsbedrijven en Institutionele Hervormingen (17 juli 2009 - 24 november 2009)
  • Vice-eerste minister en minister van Ambtenarenzaken, Overheidsbedrijven en Institutionele Hervormingen (30 december 2008 - 15 juli 2009)
  • Vlaams minister van Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (28 juni 2007 - 29 december 2008)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (6 juli 2004 - 27 juni 2007)

Geboren

Wevelgem op
Scroll to top