Search in Vlaams Parlement

Over Steve Stevaert

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gouverneur provincie Limburg (1 juni 2005 - 19 juni 2009)

Minister

  • Minister van staat (situatie op 26 januari 2004)
  • Minister vice-president van de Vlaamse regering, Vlaams minister van Mobiliteit, Openbare Werken en Energie (13 juli 1999 - 18 maart 2003)
  • Minister vice-president van de Vlaamse regering, Vlaams minister van Openbare Werken, Vervoer en Ruimtelijke Ordening (28 september 1998 - 12 juli 1999)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a-spirit (6 juli 2004 - 31 mei 2005)
  • Sp·a (19 maart 2003 - 12 juni 2004)
  • SP (6 juli 1999 - 12 juli 1999)
  • SP (13 juni 1995 - 27 september 1998)

Geboren

Rijkhoven (Bilzen) op

Overleden

Scroll to top