Search in Vlaams Parlement

Over Stefaan Platteau

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (24 november 1991 - 20 mei 1995)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (17 februari 2005 - 25 januari 2010)
  • Lid van het Comité van de Regio's (28 september 2000 - 14 februari 2005)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (6 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • VLD (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)

Geboren

Kaster (Anzegem) op
Scroll to top