Search in Vlaams Parlement

Over Stefaan De Clerck

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (13 juni 2010 - 7 oktober 2013)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (10 juni 2007 - 29 december 2008)
  • Rechtstreeks verkozen senator (18 mei 2003 - 21 juli 2004)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (13 juni 1999 - 4 juli 2001)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (28 april 1998 - 12 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (21 mei 1995 - 22 juni 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (9 oktober 1990 - 23 november 1991)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 5 december 2013)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (26 januari 1994 - 1 juli 1996)

Minister

  • Minister van Justitie (25 november 2009 - 4 december 2011)
  • Minister van Justitie (30 december 2008 - 24 november 2009)
  • Minister van Justitie (23 juni 1995 - 23 april 1998)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (22 juli 2004 - 27 juni 2007)
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (16 oktober 1990 - 23 november 1991)

Geboren

Kortrijk op
Scroll to top