Search in Vlaams Parlement

Over Sophie De Wit

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (situatie op 26 mei 2019)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (30 juni 2009 - 5 juli 2010)

Geboren

Deurne (Antwerpen) op
Scroll to top