Search in Vlaams Parlement

Over Sonja Claes

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (10 juli 2014 - 16 april 2017)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • CD&V (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • CD&V (7 februari 2007 - 6 juni 2009)

Geboren

Hasselt op
Scroll to top