Search in Vlaams Parlement

Over Sonja Becq

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • Ereondervoorzitter van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 25 september 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (1 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (29 september 2001 - 1 oktober 2001)
  • CVP (6 juli 1999 - 28 september 2001)
  • CVP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Duffel op
Scroll to top