Search in Vlaams Parlement

Over Simonne Creyf

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 19 juli 2007)

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (12 juli 1989 - 20 mei 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)

Geboren

Brugge op
Scroll to top