Search in Vlaams Parlement

Over Sabine Vermeulen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator (9 oktober 2012 - 24 mei 2014)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (8 maart 2013 - 17 november 2014)
  • Vast lid van de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Vast lid van de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (situatie op 1 januari 2013)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (17 juni 2014 - 25 mei 2019)

Geboren

Deinze op
Scroll to top