Search in Vlaams Parlement

Over Sabine Poleyn

Politieke carrière

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (26 januari 2010 - 30 juni 2014)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (13 juli 2009 - 24 mei 2014)
  • CD&V (6 juli 2004 - 6 juni 2009)

Geboren

Kortrijk op
Scroll to top