Search in Vlaams Parlement

Over Sabine de Bethune

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Geco√∂pteerd senator (12 juli 2019 - 21 juni 2021)
  • Deelstaatsenator (3 juli 2014 - 23 mei 2019)
  • Rechtstreeks verkozen senator (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • Rechtstreeks verkozen senator (28 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • Rechtstreeks verkozen senator (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • Rechtstreeks verkozen senator (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Rechtstreeks verkozen senator (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Voorzitter van de Senaat (17 juli 2014 - 14 oktober 2014)
  • Voorzitter van de Senaat (11 oktober 2011 - 24 mei 2014)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (30 mei 2017 - 20 januari 2019)

Grondwettelijk Hof

  • Rechter van het Grondwettelijk Hof (situatie op 22 juni 2021)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (17 juni 2014 - 25 mei 2019)

Geboren

LEOPOLDSTAD op
Scroll to top