Search in Vlaams Parlement

Over Roger Wierinckx

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Provinciaal senator (Brabant) (4 oktober 1991 - 23 november 1991)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)

Geboren

Kessel-Lo (Leuven) op
Scroll to top