Search in Vlaams Parlement

Over Roger Vannieuwenhuyze

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Eresecretaris van de Senaat (situatie op 24 november 1991)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Tielt op

Overleden

Scroll to top