Search in Vlaams Parlement

Over Roger Van Steenkiste

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (13 december 1987 - 1 oktober 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (14 februari 1984 - 12 oktober 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (2 februari 1988 - 1 oktober 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (6 maart 1984 - 12 oktober 1985)

Geboren

Tielt op

Overleden

Scroll to top