Search in Vlaams Parlement

Over Roger Hostekint

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (8 november 1981 - 13 februari 1984)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (17 december 1978 - 7 november 1981)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (22 december 1981 - 13 februari 1984)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)

Geboren

Londen (Groot-Brittannië) op

Overleden

Scroll to top