Search in Vlaams Parlement

Over Roger Declercq

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (18 november 1981 - 4 juli 1982)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (28 december 1978 - 1 februari 1980)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (18 januari 1979 - 1 februari 1980)

Geboren

Westrozebeke (Staden) op

Overleden

Scroll to top